پرش لینک ها

چه خدمات ارائه می دهیم؟

موشن گرافیک

موشن گرافیک بسیار شبیه به انیمیشن است. با این تفاوت که موشن برای تبلیغات و برندینگ استفاده می شود. موشن به دلیل گرافیکی بودن و قابلیت های فراوان در تصویرسازی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. اگر به دنبال ارائه محصولات یا خدمات خود به شکل متفاوتی نسبت به سایر رقبا هستید قطعا موشن گرافی بهترین گزینه برای رسیدن به این اهداف است. موشن گرافیک انواع مختلفی مانند دوبعدی، سه بعدی، فلت موشن، اسکچ موشن، موشن گرافیک مینیمال، موشن گرافی گزارشی و… است.

مشاهده پروژه ها مشاوره
خدمات
سفارش تیزر

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی پرکاربردترین شیوه تبلیغاتی برای معرفی سازمان و ارائه محصولات و خدمات است. در میان این همه تیزر درخشیدن و به چشم آمدن نیاز به تعیین استراتژِی صحیح و اجرایی خلاقانه دارد. نگارش متن مناسب برای تیزر، استفاده از گوینده توانمند، تجهیزات تصویربرداری باکیفیت و همچنین افزودن جلوه های ویژه و گرافیکی به شکل درست از جمله عواملی هستند که در کیفیت تیزر تاثیرگذارند.

مشاهده پروژه ها مشاوره

پوشش تصویری رویدادها

نمایشگاه­ها، همایش­ها، سمینارها و رویدادهایی از این قبیل فرصت خوبی برای تعامل و نمایش توان­مندی­ های کسب­ وکار شماست. تصویربرداری، عکاسی محیطی، مصاحبه با افراد مختلف و تدوین و طراحی آن­ها می تواند باعث نتیجه­ گیری بهتر از رویدادها شود.

مشاهده پروژه ها مشاوره
خدمات
خدمات

عکاسی

عکاسی از جمله هنرهای جذاب و دوست داشتنی است. شاید مشتریان شما ترجیح بدهند یک یا چند عکس را مشاهده کنند تا این که متنی را بخوانند. از طرف دیگر گسترش استفاده از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام لزوم استفاده از هنر عکاسی در عرصه تبلیغات را دو چندان کرده است. راما استودیو با ارائه عکس های حرفه ای در زمینه های مختلف مانند عکس های تبلیغاتی، صنعتی، محیطی، مدلینگ و… تلاش دارد تا در معرفی هرچه بهتر محصولات و خدمات، شما را یاری کند.

مشاهده پروژه ها مشاوره

طراحی گرافیک

طرح گرافیکی و هویت بصری کسب وکار شما معرف ذوق و خلاقیت مجموعه شماست. همچنین طراحی گرافیکی مناسب مانند طراحی لوگویی زیبا و جذاب می­تواند باعث افزایش فروش و کمک به مجموعه در رسیدن به اهداف خود می شود.
خدمات طراحی: لوگو، کاتالوگ، ست اداری، بسته بندی، کتاب و مجله، پوستر

مشاهده پروژه ها مشاوره
خدمات

خدمات مکمل ما

تا خط پایان همراه شما هستیم

خدمات

همراهی در انتشار

پس از ساخت و طراحی تبلیغات چندرسانه‌­ای موردنظر نوبت به انتشار مناسب و حداکثری آن می‌­رسد. با توجه به گسترش بسیار زیاد پیام‌رسان­‌ها و شبکه­‌های مجازی، انتشار مناسب و دقیق در این فضا بسیار مهم است. راما استودیو پس از ارائه  خروجی نهایی، در صورت تمایل، در کنار شما می­ ماند و می ­تواند در زمینه تبلیغات مجازی و دیجیتال مارکتینگ به شما کمک کند.

مشاهده پروژه ها مشاوره

همکاری در تولید محتوا

اگر تاکنون برای تبلیغات کسب ­و کارتان متنی نوشته باشید، پس حتما از سختی و اهمیت این کار خبر دارید. جمله ­بندی مناسب، مختصرگویی در عین رساندن کامل منظور و از همه مهم­تر اتخاذ و پیروی از استراتژی مناسب در تمامی تبلیغات از مهم­ترین اصول تبلیغات است. راما استودیو می ­تواند علاوه بر خدمات چندرسانه­ای در زمینه تولید محتوای متنی نیز شما را یاری کند.

مشاهده پروژه ها مشاوره
خدمات

مشاهده نمونه کارها

بزن بریم ببینیم